jste zde: úvodní » Fotovoltaické (solární) panely


Fotovoltaické (solární) panely

Jsme odborníci, od kterých se očekává, že jsou schopni zákazníkovi nabídnou nejvýhodnější zhodnocení jejich financí. Díky pozornému studiu a sledování novinek na trhu fotovoltaiky můžeme zákazníkům navrhnout skutečně nejefektivnější technologii. Kdo se v oboru pohybuje alespoň krátce, jistě ví že polykrystalické panely jsou v našich podmínkách výnosnější nežli monokrystalické. Proto monokrystalické standardně ani nenabízíme. Jako další výhoda se jeví použití 3 sběrnic namísto klasických 2. Tento problém jsme také vyřešili za zákazníka a nabízíme tedy panely s 3-mi sběrnicemi.

Našim zákazníkům nabízíme především výhodný poměr cena/kvalita při použití fotovoltaických panelů od jednoho z největších světových výrobců firmy Suntech Power. Tyto panely se vyznačují velice kvalitním zpracováním, garancí výkonu 80% po dobu 25 let a zárukou na výrobní vady 5 let.

Kdo si potrpí na germánskou kvalitu i za vyšší cenu, pak jej osloví panely od německého giganta Mage solar. Kvalita je zde zaručena a výrobce ji podtrhuje suveréně nejlepšími zárukami - 10 let na výrobní vady a 30 let na výkon min. 80% !!!

Nejsme však vázáni jen na jednoho výrobce a jsme schopni uspokojit i konkrétní přání našich zákazníků. Takže jsme již instalovali i panely značky Kyocera, Sharp, Bosh, Schüco či Solyndra.

Základní parametry nabízených FV panelů:

Výrobce Suntech Power Mage solar
Výkon 200 / 210 Wp 200 / 225 Wp
Typ článků polykrystal polykrystal
Rozměr 1492 x 992 1655 x 992
Počet sběrnic 3 3
Záruka na výr. vady 5 let 10 let
Záruka na výkon 80% 25 let 30 let

© Všechna práva vyhrazena VK Solar system s.r.o. - fotovoltaické elektrárny

www stránky ANTstudio.cz